Dla kotów

Drukuj

Nativia rozwija produkty dla kotów, które są unikalne w swoim składzie i pod wzgldem jakości surowców.

Receptury Nativia dla kotów wyznaczają wysoką smakowitość i lekkostrawność karm. Do 94% białka pochodzi z surowców pochodzenia zwierzęcego i jest to jeden z parametrów dla wiodących marek na rynku. Jako źródło wysokiej jakości białka zwierzęcego stosowana jest mięso z kaczki i z kurczaka (w linii Duck & Rice), wysokiej jakości biała mączka rybna i hydrolizat białka z łososia (w linii Salmon & Rice). Powszechnie stosowane zboża zastąpione są ryżem wysokiej jakości a granulki karmy wzbogacone są dodatkowo w prebiotyki (ekstrakt z cykorii) i probiotyk (Enterococcus faecium). Sklad receptur dla kotów zawiera również susz z arktycznego kryla (Euphausia superba), który oprócz zwiększenia smakowitości jest źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych omega 3 i zawiera naturalny przeciwutleniacz astaksantynę. Te komponenty chronią komórki organizmu kota przed niechcianymi wolnymi rodnikami, zarówno zewnątrzkomórkowego i wewnątrzkomórkowego pochodzenia.

Nativia proponuje żywienie, które nie obciąża organizmu kota.Nastawienie na wysoką jakość używanych do produkcji surowców gwarantuje ponadprzeciętny efekt oraz zmierza w kierunku zdrowego żywienia.

Wybierz dla swojego kociego przyjaciela doskonałe jedzenie - Kliknij w kategorię i dostaniesz się do odpowiednich produktów:

Aby zobaczyć pełną gamę produktów - kliknij – PRODUKTY w menu po prawej stronie..

nativia-cats-600x