Dla psów

Drukuj

Nativia rozwija produkty dla psów, które są unikalne w swoim składzie i pod wzgldem jakości surowców.

Twórcy receptur, świadomi faktu, że"pies to nie kura" zamiast tradycyjnych zbóż czy ziemniaków użyli do produkcji karmy tylko ryż, który przewyższa tradycyjne surowce pod względem strawności oraz profilu aminkwasów.
W rezultacie, hodowca lub właściciel dostarcza swemu psu karmę, która nie zawiera potencjalnych alergenów z soi, kukurydzy czy pszenicy. Doskonała strawność karmy wspomagana jest ekstraktem z cykorii (prebiotyk) oraz obecnością bakterii Enterococcus faecium (probiotyk), które wpływają bezpośrednio na równowagę mikroflory jelitowej i wspomagają system immunologiczny. Jako źródło białek zwierzęcych użyto wysokiej jakości suczone mięso drobiowe (w składzie Chicen&rice i Duck&rice), suszone mięso z kaczki (w składzie Duck&rice) oraz suszone mięso jagnięce (w składzie Lamb&rice). Nasze produkty zawierają do 85% białka pochodzenia zwierzęcego, co plasuje je pod względem ich parametrów, wśród czołowych liderów rynku.

Nativia proponuje żywienie, które nie obciąża organizmu psa. Nastawienie na wysoką jakość używanych surowców przynosi ponadprzeciętny efekt a nasi Klienci czynią krok naprzód w kierunku zdrowego odżywiania.

Dokonaj najlepszego wyboru dla swojego pupila.. Klikając w każdą z kategorii można otworzyć stronę z odpowiednimi produktami:

Aby zobaczyć pełną gamę produktów - kliknij – PRODUKTY w menu po prawej stronie.

 

Nativia-ve-600x