Witamy w WOLTA PRO E-SHOP

Drukuj

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością chcemy poinformowac Państwa, że sklep internetowy WOLTA PRO E-shop jest do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do korzystania z tej formy zakupów. Mamy nadzieję, że dzięki elektronicznej formie zakupu będziecie Państwo mogli zaoszczędzić swój cenny czas a nasze produkty zakupione przez Państwa znajdą z pewnością aprobatę i zadowolenie Państwa czworonożnych pupili.

Wszelkie potencjalne uwagi dotyczące działalności WOLTA PRO E-shop prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Kontakt ze sklepem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel:+48 534 223 233

 

Dystrybutor w Polsce
Lek. wet. Tadeusz Wolski
mobil : +48 785 270 634
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dla komfortowego zakupy z domu na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przygotowaliśmy e-sklep z produktami marki Nativia.

Rejestrując się bezpośrednio na naszej stronie można zaoszczędzić swój czas a zakupy będą o wiele łatwiejsze. Zamiast wypełniania długich danych potrzebnych do realizacji zamówienia podajesz tylko nazwę użytkownika i hasło.

Do wszystkich zamówień doliczany jest koszt dostawy i pakowania w wysokości 13 pln netto/15,99 brutto.
Jedna przesyłka /opakowanie kartonowe/ może zawierać produkty o łącznej wadze max. 30 kg.

                                    nakuponline         registrace

eshop

Firma Nativia s.r.o. powstała w lutym 2012 r. w celu zaoferowania hodowcom i właścicielom zwierząt wiarygodnej marki karmy, która jest wyprodukowana na bazie surowców i składników odżywczych o najwyższej jakości, zabezpieczających zdrową i naturalną dietę dla psów i kotów.Głęboko wierzymy, że Państwa czworonożni przyjaciele będą zadowoleni z naszych produktów, a my czekamy na kolejny zakup.