O firmie

Drukuj

Nativia s.r.o. powstała jako czeska firma, która postawiła sobie za cel dostarczenie hodowcom i właścicielom zwierząt uczciwą czeską markę karm, opartą na możliwie jak najwyższej jakości surowców i zawierającą skład zapewniający zdrowe i naturalne żywienie psów i kotów. Produkcja z wykorzystaniem najnowszych technologii zapewnia wysoką jakość produktu końcowego. Naszą misją jest obecność na rynku by spełniać wymogi naszych klientów w oparciu o uczciwą współpracę a ich czworonożnym przyjaciołom dostarczać karmę która spełnia ich wszelkie wymagania.

Możesz upewnić się co do jakości naszych produktów, jeśli zdecydujesz się je wypróbować. Będziemy wdzięczni za Państwa opinie, podpowiedzi i uwagi na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , To tylko dzięki bliskiej współpracy z Klientami, możemy się rozwijać i dostarczać produkty które zaspokoją Państwa oczekiwania

Nativia jako marka produktów

Drukuj

Nativia jest czeską marką karm dla psów i kotów, która ma swoje własne, starannie dobrane receptury w oparciu o wieloletnie doświadczenie jej twórców. Kluczową ideą naszej marki jest zapewnienie zwierzętom naturalnego pożywienia, które nie obciąża organizmu zwierząt . Nativia monitoruje globalne trendy żywieniowe i stosuje je w rozsądnym stopniu do rozwoju nowych produktów.

Nativia oferuje rozwiązania dla tych hodowców i właścicieli psów, którzy chcą uniknąć stosowania kombinacji zbóż w żywieniu swoich zwierząt, zostały one całkowicie zastąpione ryżem najwyższej jakości. Kładziemu również duży nacisk na wysoką jakość wszystkich surowców stosowanych do produkcji naszych karm.

Twórcy receptur, świadomi faktu, że"pies to nie kura" zamiast tradycyjnych zbóż czy ziemniaków użyli do produkcji karmy tylko ryż. Ryż przewyższa tradycyjne surowce pod względem strawności oraz profilu aminkwasów. Dzięki temu hodowca lub właściciel dostarcza swemu psu karmę, która nie zawiera potencjalnych alergenów z soi, kukurydzy czy pszenicy.

Doskonała strawność karmy jest dodatkowo wspomagana ekstraktem z cykorii (prebiotyki) i bakterią Enterococcus faecium (probiotyk), które to wpływają na utrzymanie równowagi mikroflory jelit i wzmacniają system odpornościowy.

Wysokiej jakości suszone mięso drobiowe (w serii Chicken & Rice oraz w serii Duck & Rice), suszone mięso z kaczki (w serii Duck & Rice ) i suszone mięso jagnięce (w produkcie Lamb & Rice) są źródłem białka zwierzęcego. Nasze produkty zawierają do 85% białka pochodzenia zwierzęcego, co plasuje je pod względem ich parametrów wśród czołowych liderów rynku.

Nativia proponuje żywienie, które nie obciąża organizmu psa. Nastawienie na wysoką jakość używanych surowców przynosi ponadprzeciętny efekt a nasi Klienci czynią krok naprzód w kierunku zdrowego odżywiania.